SlavNet Internet provider

Slavnet Networks s.r.o. je internetový provider, který poskytuje přístup na internet pomocí optických a drátových kabelů společně s bezdrátovou technologií. Společnost funguje od roku 2002 a za tu dobu rozšířila nabídku svých služeb po celé České republice.

Návrh řešení

Společnost Slavnet Networks s.r.o. vlastnila webové stránky, které neodpovídali současným požadavkům a byly využívány zastaralé technologie. Společnost potřebovala realizovat aplikaci na ověření dostupnosti pro specifické adresy a jednoduchou správu webových stránek bez znalosti HTML a CSS.

Na schůzce jsme si definovali požadavky na design a funkčnost. Zpracovali jsme grafický návrh, který nyní můžete vidět a vytvořili aplikaci pro ověření dostupnosti na specifické adrese.

Grafický návrh

Jeden z hlavních bodů tohoto projektu bylo precizní zpracování grafického návrhu pro všechny typy zařízení.

Zaměřili jsme se tedy na kompletní analýzu současných materiálů, které SlavNet networks s.r.o. využívá pro prezentaci a vytvořili web, který odráží identitu této společnosti.

Kodování

Po odsouhlasení grafického návrhu jsme se pustili do nakódování grafiky.

Během realizace webových stránek jsme využili několik technologií. Jedná se například o HTML, CSS, Bootstrap, PHP, Javascrip, MySQL atd. Implementovali jsme také různé technologie pro sledování návštěvnosti a indexaci webu. Jde o nástroje Google Analytics a Google Search Console.

Výsledek naši práce si můžete zobrazit kliknutím na tlačítko níže.

Pojďme vytvořit

další velkou věc

Společně.

 

 
 

 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva


Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a manipulací s těmito údaji prostřednictvím této webové stránky.